Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ,

VTC EXPRESS 2014 yılında kurulmuştur. Paris’te profesyonel bir şoför olarak Türk misafirlerin mağduriyetlerini görmüş ve misafirlerin sürücü hizmetine ihtiyaç duyduklarını fark etmiştir.

 

Misyonumuz

Kurumumuz özellikle havaalanı transferlerinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış ve her gecen gün müşteri portföyünü bir üst seviyeye yükselten bir yapıya sahiptir.

Profesyonel şoförler ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmış araçlarımız ile en güvenli hizmeti vermekteyiz.

Sizlerde havaalanına indiğiniz veya otelinizden çıktığınız andan itibaren kargaşa yaşamadan taksi kuyruğu beklemeden size özel tahsis edilen araçlarımızı kullanarak gideceğiniz adrese en kısa zamanda ulaşırsınız.

Vİzyonumuz

Kaliteli, güvenli ve sağlıklı bir hizmet ortamı oluşturarak geleceğe dair hedeflerimizi arge ve alt yapı çalışmalarımızla destekleyip siz misafirlerimize sunmaktır.

Bizde VTC EXPRESS olarak değişim ve gelişimin adresi olma adına geleceğin vizyonunu yakalayabilme çabamızı hep sürdürerek 2014 yılından itibaren Paris ve yakın bölgesinde siz değerli müşterilerimize en konforlu son model lüks araçlarla ulaşmak istediğiniz yere güvenli ve sağlıklı bir şekilde VIP transfer hizmeti vererek başlangıçta ve bitişte dost kalabilme prensibimiz ile ilkeli bir duruş gayreti içinde olmaktır.

Şimdi büyük bir heyecanla siz değerli müşterilerimizin hizmetlerini gerçekleştirmek istiyoruz.